Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Rynny, blacharstwo

2145
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Czy Polska jest w Unii Europejskiej
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ann Dach Wrocław
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 52-131
Ulica: Buforowa 125
Strona www: www.ann-dach.pl/obrobki-blacharskie-rynny-wroclaw/
   
dodano: 2017.03.05
ważne do: 2018.08.04
wyświetleń: 568

Szczegóły oferty:

Poprawne odpływanie wody z dachów jest niezbędne by zagwarantować harmonię dachu, głównie wiosną i jesienią oraz jest na dachu śnieg. Nasze przedsiębiorstwo proponuje nowatorskie rozwiązania w tym temacie. Rynny, które proponujemy swoim klientom, pochodzą od cenionych marek. Oferowane systemy rynnowe są zrobione z aluminium, PCV lub stali. Rynny te są trwałe i bezdyskusyjnie będą bez zarzutu służyć.

Obróbki blacharskie najważniejszym składnikiem dachu. Wykonuje się je z blachy zazwyczaj w w tym odcieniu, co sam dach. Sprawne zainstalowanie obróbek umożliwi pasującą estetykę dachu. Wymiary rynien zależą od zarysu dachu. Im bardziej trudny dach, tym więcej obróbek i droższe koszty. Jednakże w Ann Dach wykonamy je przestępnie.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www