Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kasa fiskalna Posnet Ergo z kopią elektroniczną

2427
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: świętokrzyskie
Firma: ARPOS Sp. z o.o.
Powiat: m. Kielce
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-312
Ulica: Warszawska 34/302
Telefon: 883733299
Strona www: arpos.pl
   
dodano: 2017.04.25
ważne do: 2018.06.24
wyświetleń: 1354

Szczegóły oferty:

Szczególnie polecana do małych punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych, warzywniaków, butików, piekarni i cukierni, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, również do sprzedaży mobilnej.
Dane techniczne: Urządzenie z elektroniczną kopią paragonów, Liczba PLU: 4000, opcjonalnie 6000 i 8000, Nazwa towaru: 40 znaków,Dodatkowe kody kreskowe: 1000,Formy płatności: 16,Bufor pozycji paragonowych: 5000,Mechanizm drukujący: termiczny „drop in – wrzuć i drukuj”, szybkość druku 20 linii/s, rolka papieru termicznego 57mm x 30m,Wyświetlacz: operatora – graficzny (192 x 64 pikseli), klienta – graficzny (192 x 64 pikseli),Klawiatura: silikonowa, 27 klawiszy skrótu.
Najważniejsze funkcje:elektroniczna kopia paragonu, możliwość rozbudowy o noduły rozszerzeń, odporność na zachlapanie i zapylenie, funkcja kasowagi, współpraca z terminalem płatniczym.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www