Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Podstawy budownictwa dla rzeczoznawców majątkowych

2653
Cena: 55,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości ,,POLONIA"
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 04-081
Ulica: Czapelska 38
Telefon: (22) 33-17-634
   
dodano: 2017.06.14
ważne do: 2017.10.11
wyświetleń: 247

Szczegóły oferty:

Szanowni Państwo,

Mamy do zaoferowania książkę o nazwie ,,PODSTAWY BUDOWNICTWA dla rzeczoznawców majątkowych i zarządców nieruchomości", wydawnictwa WACETOB SP. Z O.O.
Książka zawiera zbiór informacji z obszaru: prawa budowlanego i przepisów techniczno-budowlanych, technologii stosowanych w budownictwie, procesu inwestycyjnego w budownictwie, eksploatacji nieruchomości oraz kosztorysowania robót budowlanych.
Wydawnictwo może stanowić pomoc dla osób wykonujących zawody związane z nieruchomościami, nie zawsze posiadających rozeznanie w zakresie budownictwa. Mamy nadzieję, że książka okaże się pomocna zarówno podczas zdobywania wiedzy na temat budownictwa, jak też w trakcie pracy zawodowej rzeczoznawców majątkowych i zarządców nieruchomości. Osoby pragnące poszerzyć znajomość poruszanej tematyki zapraszamy do korzystania z literatury przedmiotu podanej w wykazie zamieszczonym na końcu wydawnictwa.

Materiały zebrała i opracowała: Marzena Kowalska
Opiniodawca: dr inż. Tomasz J. Wojtkiewicz
Wydawca: WACETOB Sp. z o.o.
Miejsce wydania: Warszawa
Wydanie: sierpień 2016
ISBN: 978-83-7165-784-9
Strony: 144
Format: A5
Oprawa: miękka, lakierowana

Dostępność sztuk: 30
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www