Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

lokalizator,kontrola,gps,system,usluga,monitoring,gogle,pozycja,sledzenie

2664
Cena: 500,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: cały kraj
Firma: E-Sccs Sp.zo.o
Powiat: cały kraj
Telefon: 625976317
   
dodano: 2017.06.19
ważne do: 2017.09.14
wyświetleń: 118

Szczegóły oferty:

Nie jesteś pewien, czym zajmuje się Twój pracownik w godzinach pracy?
A może chciałbyś to zweryfikować?

Z urządzeniem FM1100 jest to szybkie, proste i tanie. Aby zarządzanie pojazdami stało się sprawniejsze, praca bardziej efektywna, a koszty funkcjonowania floty mniejsze, warto w firmie wdrożyć system monitoringu GPS, który posiada takie funkcje jak:
Lokalizacja pojazdów i maszyn w czasie rzeczywistym
Szczegółowa historia tras i czas postojów
Ograniczenie prywatnego wykorzystania pojazdów

Ponadto GPS FM1100 sprawdza się nie tylko jako narzędzie wspomagające zarządzanie flotą. Stanowi również doskonałe zabezpieczenie antykradzieżowe.

Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piatku w godz. 8-16
Ewentualnie o przesłanie wiadomosci email.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www