Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Oferujemy aparat na zęby - Wrocław - Zapraszamy!

2902
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Wrocław Ortodonta
Powiat: m. Wrocław
Strona www: http://wroclaw-ortodonta.pl/techniki-leczenia/
   
dodano: 2017.08.23
ważne do: 2018.03.18
wyświetleń: 120

Szczegóły oferty:

Wrocław-Ortodonta.pl oferuje usługi ortodontyczne zaświadczane przez profesjonalną kadrę specjalistów. Wieloletnie doświadczenia oraz praktyka wpłynęły na udoskonalenie techniki pracy. Kadra dokłada wszelkich starań, aby metody i narzędzia użyte w leczeniu były jak najodpowiedniej dopasowane do każdego indywidualnego przypadku. Owocuje to tym, że pacjenci mogą się cieszyć perfekcyjnym uśmiechem.

Aparat na zęby to potrzebna inwestycja, jeśli chce się mieć piękne, proste zęby. Najbardziej popularny i najczęściej stosowany aparat ortodontyczny to aparat stały. Jest tak, dlatego że pozwala na korektę zgryzu u osób w każdym wieku bez względu na stałe uzębienie. W przypadku, gdy pacjentowi zależy na większej estetyce aparatu, można zamówić ceramiczne zamki, które w odróżnieniu od zwykłych metolowych są w dużej mierze dyskretniejsze.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www