Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drukarka fiskalna Posnet TRIO

2940
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: świętokrzyskie
Firma: ARPOS Sp. z o.o.
Powiat: m. Kielce
Miasto: Kielce
Kod pocztowy: 25-312
Ulica: ul. Warszawska 34 lok.302
Telefon: 883733866
Strona www: arpos.pl
   
dodano: 2017.08.29
ważne do: 2018.02.25
wyświetleń: 220

Szczegóły oferty:

Drukarka fiskalna Posnet TRIO to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7’ lub 10’) na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony na drugą. Urządzenie jest dostępne w dobrej cenie. Istnieje możliwość wzbogacenia drukarki o trzy moduły rozszerzenia, tak aby Klient mógł uzupełniać funkcjonalność drukarki w miarę rozwoju biznesu.
Jest idealnym urządzeniem dla takich punktów handlowych jak: sklepy spożywcze, przemysłowe, mięsne, jubilerskie, kosmetyczne, piekarnie i cukiernie, butiki, salony samochodowe, telefonii komórkowej, wyspy marketowe, punkty gastronomiczne.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www