Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Miedź a zdrowie - jak może pomóć?

3088
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Copper Alliance
Powiat: m. Wrocław
Strona www: http://www.copperalliance.pl/miedz-a-spoleczenstwo/ochrona-zdrowia
   
dodano: 2017.10.19
ważne do: 2018.02.19
wyświetleń: 197

Szczegóły oferty:

Witryna internetowa Europejskiego Instytutu Miedzi stanowi perfekcyjne źródło wiedzy dla wszystkich zaciekawionych tym charakterystycznym metalem. Na jej łamach odszukać można między innymi materiały informacyjne o miedzi jako takiej, ale również mnóstwo pomocnych wskazówek nt. tego, co jest zrobione z miedzi w naprawdę szerokim kontekście.

Klarowny oraz intuicyjny design strony z estetycznym podziałem na poszczególne działy systematyzuje poczucie nagłego mnożenia się dziesiątek zastosowań miedzi, które odsłania przed nami spis główny. Wyszczególniona już na stronie głównej sekcja aktualności dodatkowo sugeruje nam okazje do dalszego poszerzenia swojej wiedzy na temat miedzi, przy użyciu faktycznie mnóstwa przykładów.

Dodatkowy edukacyjny walor wspomagany tu jest przez znajdujący się zaledwie nieco niżej odnośnik do Akademii Miedzi - platformy pomyślanej "od zera" jako droga do poszerzania horyzontów w temacie miedzi - metalu, bez którego niemożliwe jest działanie we współczesnym świecie.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www