Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Siatka miedziana - zobacz ofertę Copper Concept

3089
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Copper Concept
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Strona www: http://copperconcept.org/pl/referencje/gmach-wydzialu-prawa-i-administracji-uam-poznan
   
dodano: 2017.10.19
ważne do: 2018.02.18
wyświetleń: 78

Szczegóły oferty:

Oficjalna strona Europejskiego Instytutu Miedzi (ECI) stanowi jedyne w swoim rodzaju kompendium wiedzy na temat potencjalnych zastosowań tego charakterystycznego metalu w budownictwie, architekturze i życiu codziennym. Wszystko w ramach prowadzonej kampanii o wymownym tytule "Miedź w architekturze".

Jej walor edukacyjny jest niezaprzeczalny - bogaty zasób osiągalnych na stronie artykułów uświadamia wszystkim zaciekawionym, jak istotna jest miedź w domu obojętnie od wyglądu i charakteru danego budynku. Na bieżąco aktualizowany dział publikacji ukazuje, jak wysoką jakość i elastyczność mogą nieść ze sobą chociażby rynny z miedzi - obecne w każdym mieszkaniu, a jednak na dobrą sprawę niezauważalne.

Instytut organizuje również cykliczne konkursy oraz wydaje branżowe czasopismo, regularnie działając na rzecz zwiększenia miedziowej świadomości wśród wszystkich zainteresowanych tematem. Przystępność przy zachowaniu jednoczesnej fachowości rzadko spotykają się w aż tak dużym stopniu.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www