Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Brama segmentowa - http://poltau.com.pl/bramy-segmentowe/

3154
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: łódzkie
Firma: POLTAU SP. Z O. O.
Powiat: łódzki wschodni
Miasto: Łódź
Ulica: Wycieczkowa 26
Strona www: http://poltau.com.pl/
   
dodano: 2017.11.08
ważne do: 2018.01.07
wyświetleń: 84

Szczegóły oferty:

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy, która obejmuje wiele różnych produktów z zakresu bram, a także usługi związane z montażem.
Nasza firma charakteryzuje się:
- uznaniem na rynku
- rzetelnością, fachowością
- niskimi cenami
- sporym wyborem produktów
Możemy dostarczyć między innymi:
- Drzwi Gerda
- Drzwi przeciwpożarowe
- bramy garażowe
Jesteśmy przekonani, że każdy kto skorzysta z naszych usług będzie zadowolony. Kontakt z nami możliwy jest pod numerem tel 42659 95 99.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www