Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Efektywność przeciwdrobnoustrojowa - zobacz!

3237
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Antimicrobial Copper
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Strona www: http://www.antimicrobialcopper.org/pl/efektywnosc-przeciwdrobnoustrojowa
   
dodano: 2017.12.20
ważne do: 2018.02.18
wyświetleń: 68

Szczegóły oferty:

Każdy z nas już od najmłodszych lat narażony jest na otaczające go z każdej strony bakterie. Z bakteriami spotykamy się między innymi: w środkach komunikacji publicznej, na klamkach, telefonach, klawiaturach, banknotach czy innych przedmiotach, z którymi każdego dnia mamy kontakt. Kontakt z licznymi bakteriami może prowadzić do postępu drobnoustrojów, a co za tym idzie - szereg schorzeń.

W związku z tym też, obecnie co raz większą popularnością cieszą się produkty z miedzi antybakteryjnej zwanej także miedzią przeciwdrobnoustrojową. Jakie są właściwości przeciwdrobnoustrojowe wspomnianej miedzi? Miedź przeciwdrobnoustrojowa to kompletnie nowa, naturalna broń w walce z drobnoustrojami. To środek skuteczniejszy niż nawierzchnie srebrne. A o jej skuteczności dowodzą liczne badania naukowe. Posiada trwałe i ciągłe działanie przeciwdrobnoustrojowe a do jej cech należy między innymi: efektywne działanie na warunki atmosferyczne oraz wysoka odporność na ścieranie. Ponadto, jest to materiał absolutnie nieszkodliwy dla ludzi i środowiska.
Miedź antybakteryjna ma szereg zastosowań, w związku z tym też możemy wykorzystywać ją w budownictwie czy produkcji. Jest to materiał godny polecenia, ze względu na pozytywne właściwości oraz przyjazną cenę.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www