Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sprzedam biustonosze pooperacyjne

3283
Cena: 35,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: łódzkie
Firma: Mediqual
Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
Kod pocztowy: 92-312
Ulica: ul. Papiernicza 7
Telefon: 422094904
Strona www: https://www.mediqual.pl/produkty/biustonosze-pooperacyjne-carefix,2,38
   
dodano: 2018.01.15
ważne do: 2018.03.16
wyświetleń: 84

Szczegóły oferty:

Oferuję biustonosze pooperacyjne "Carefix" w pełnej rozmiarówce. Jako dystrybutor sprzętu medycznego i specjalistycznej medycznej odzieży przywiązuję dużą uwagę do jakości oferowanych produktów. W mojej ofercie znajdują się tylko produkty, których jakości została potwierdzona stosownymi certyfikatami. Bielizna pooperacyjna powinna gwarantować komfortowy powrót do zdrowia. Gojenie się ran pooperacyjnych wymaga dostępu do powietrza, optymalnych stref ucisku oraz skuteczne odprowadzenie wilgoci od miejsca zabiegu.
 
Biustonosze pooperacyjen zalecane są:
  • po zabiegu mastektomii
  • wszczepieniu implantu piersi
  • biopsji piersi
W naszej ofercie znajdziecie panie tylko najwyższej jakości bieliznę - rozumiejąc proces zakupu na odległość i ryzyko wybrania produktu o niedopasowanie wielkości - gwarantujemy wymianę na inny rozmiar.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www