Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Serwis kopiarek i kserokopiarek Wrocław

359
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile jest 55 podzielić na 5
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: dolnośląskie
Firma: Kseromax Wrocław
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Strona www: http://kserokopiarkiwroclaw.pl/serwis-kserokopiarek/
   
dodano: 2015.06.18
ważne do: 2018.08.04
wyświetleń: 176

Szczegóły oferty:

Wynajmujemy urządzenia wielofunkcyjne. Oferta naszej firmy składa się z kilku szczególnie istotnych składników. Począwszy od kompetentnego zaprezentowania solidnej wiedzy o danej maszynie drukującej, poprzez dowóz do klienta, a na gwarancji kończąc. W ofercie posiadamy kserokopiarki a także urządzenia wielofunkcyjne uznanej firmy Develop. W dobie współczesnej nazwa "urządzenia uniwersalne" zostałazamieniona nazwą drukarki wielofunkcyjne, które spełniają rolę: kopiarki, skanera, drukarki, faksu.

Prezentując produkty marki Develop zapewniamy:

solidną informację o danej drukarce wraz z informacją o możliwościach,
dobór odpowiedniego urządzenia spełniającego Wasze warunki z zliczeniem kosztów używania,
uruchomienie, złożenie w Państwa siedzibie i trening dla pracowników,
permanentną opiekę na czas i po gwarancji oraz uzupełnianie półproduktów eksploatacyjnych.
Ze względu na bardzo duże możliwości rozbudowy każde zgłoszenie zakupu wiąże się z przygotowaniem indywidualnej oferty. W tym celu nasi doradcy są do Państwa dyspozycji w wyborze kserokopiarki Develop.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www