Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nawozy trawa akcesoria ogrodnicze sklep Bat

3787
Cena: 16,99 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile jest 55 podzielić na 5
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: pomorskie
Firma: Bat
Powiat: m. Gdańsk
   
dodano: 2018.04.26
ważne do: 2018.05.26
wyświetleń: 149

Szczegóły oferty:

16,99 zł - ANTYMECH - do trawy, zwalcza mech, zapewnia doskonałe zdrowie oraz piękne, soczyste barwy pielęgnowanego trawnika, op. 5 kg (3,38 zł/kg)

IGLAK - do nawożenia roślin preferujących kwaśny odczyn gleby, zapewnia wzrost roślin i zapobiega brązowieniu igieł, op. 5 kg (3,38 zł/kg)

TRAWNIK - przeznaczony do nawożenia trawników, jego doskonale zbilansowany skład pokarmowy zapewnia piękną zieleń traw przez cały okres wegetacji, op. 5 kg (3,38 zł/kg)

OGRODNIK - idealny do warzyw, trawników, krzewów, drzew ozdobnych, iglastych i owocowych uprawianych na podłożach torfowych, korowo-torfowych i w glebie, op. 5 kg (3,38 zł/kg)


ZOBACZ WIĘCEJ:

https://www.bat.pl/pl/katalog/c,102,nawozy_i_narzedzia_ogrodnicze_.html

 
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www