Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Działka

3829
Cena: 29 950,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Czy Polska jest w Unii Europejskiej
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: warmińsko-mazurskie
Firma: Marianna
Powiat: lidzbarski
Miasto: Orneta
   
dodano: 2018.05.14
ważne do: 2018.06.13
wyświetleń: 55

Szczegóły oferty:


Sprzedam działkę rekreacyjno-użytkową o powierzchni 3800 m2 w odległości 1,5 km od Ornety - własność notarialna , księga wieczysta.
Teren działki w całości ogrodzony, ładnie zagospodarowany: dużo drzew i krzewów owocowych, iglaki, murowany domek o pow. 20m2 ze stryszkiem i altaną, oczko wodne, murowana wędzarnia, warzywnik, klomby kwiatowe. Działka leży na terenie gminy Orneta przeznaczonym pod budownictwo jednorodzinne - możliwość przekształcenia na działki budowlane.
Cena proponowana - 29.950 zł.
Telefon kontaktowy : 606936324
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www