Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Introma serwis maszyn Print Partner

3836
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile jest 55 podzielić na 5
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: SerwisINTROMA
Powiat: cały kraj
   
dodano: 2018.05.15
ważne do: 2018.06.14
wyświetleń: 57

Szczegóły oferty:

Firma Print Partner działa na rynku od 2004 roku i jesteśmy obecnie jednym z największych w Polsce, niezależnym dostawcą części i materiałów do przemysłu poligraficznego. Dostarczamy wysokiej klasy urządzenia, podzespoły i akcesoria dla drukarń i introligatorni, świadczymy także profesjonalny serwis.
Oferujemy :
  • sprzedaż używanych zszywarek Introma, cenionego na całym świecie polskiego producenta maszyn poligraficznych
  • części zamienne do maszyn i urządzeń Introma – w szczególności do zszywarek Introma ZD-2SR, ZD-2D, ZD-2A
  • serwis – remonty, naprawy i przeglądy urządzeń Introma
Jesteśmy jednym w Polsce profesjonalnym serwisem zszywarek INTROMA. Świadczymy usługi napraw i przeglądów następujących modeli:
  • INTROMA ZD-2SR
  • INTROMA ZD-2SR SUPRA
  • INTROMA ZD-2D
  • INTROMA ZD-2A
Nasi serwisanci naprawiają maszyny na terenie całej Polski. Oferujemy również usługę kapitalnych remontów zszywarek INTROMA. Dzięki takiej usłudze Państwa zszywarka będzie wyglądać i działać jak nowa maszyna.
W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 100 najważniejszych części do tych maszyn.
INTROMA PRINT PARTNER
Fryczkowski Spółka Jawna
ul. 11 Listopada 85, 26-600 Radom
woj. mazowieckie, Polska
+48 (48) 363 09 74
+48 (48) 360 70 08
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www