Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kosiarka spalinowa Combi 48 SQ H sklep Bat

3844
Cena: 1 560,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile jest 24 podzielić na 8
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Bat
Powiat: cały kraj
   
dodano: 2018.05.15
ważne do: 2018.06.14
wyświetleń: 73

Szczegóły oferty:

1,560.00 PLN - Kosiarka spalinowa Combi 48 SQ H

Kosiarka spalinowa Combi 48 SQ H gwarantujący szerokie koszenie za jednym razem. Kosiarka wyposażona w napęd samobieżny oraz wytrzymały silnik GCV 160 OHC.

Jeśli potrzebujesz więcej elementów, które Ciebie przekonają to :

Duże koła o rozmiarze 180 / 240 mm, wskaźnik napełnienia kosza oraz przedni zderzak chroniący przed niechcianymi przeszkodami w trakcie pracy.

Co więcej system koszenia 4w1 (zbieranie, tylny oraz boczny wyrzut i mulczowanie ) zapewnią zaskakująco dobre efekty utrzymania Twojego trawnika.

Kosiarka z myślą o Twoim ogrodzie.


Więcej:

https://www.bat.pl/pl/katalog/p,9528,kosiarka_spalinowa_combi_48_sq_h.html
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www