Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kraków-do wynajęcia sala na imprezy okolicznościowe.

3989
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podaj 1, 4, 6 i ostatnią literę z wyrazu WRAŻLIWOŚĆ
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: małopolskie
Firma: Loft Kwadrat
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Ulica: ul.Skarżyńskiego 1
Telefon: 536275791
   
dodano: 2018.06.10
ważne do: 2018.07.10
wyświetleń: 67

Szczegóły oferty:

Polecamy Państwu do wynajęcia salę na 100 osób z zapleczem gastronomicznym, która znajduje się w północnej części Krakowa przy ul.Skarżyńskiego 1.
Na Państwa życzenie zorganizujemy :
- przyjęcia urodzinowe, imieninowe
- przyjęcia komunijne, chrzciny
- konferencje i szkolenia firmowe
- rocznice ślubu
- wieczory kawalerskie i panieńskie
- uroczyste obiady po obronie prac dyplomowych
- inne przyjęcia okolicznościowe.
Miła obsługa, bliska odległość od centrum miasta, duży parking i dogodny dojazd stwarzają naszym Klientom  korzystne warunki dla przeprowadzenia imprezy okolicznościowej. Indywidualne podejście do oczekiwań naszych Klientów są gwarancją zadowolenia z poziomu świadczonych usług przez naszą firmę.
Więcej informacji udzielamy pod n/w numerami telefonów.
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.
Loft Kwadrat
Ul. Skarżyńskiego 1
31-866 Kraków
Tel. 536 275 791
Tel. 883 988 727
 
  
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www