Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Usługi budowlane Gdańsk Kompleksowe remonty

4082
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile jest 24 podzielić na 8
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: pomorskie
Firma: Kompleksowe remonty
Powiat: m. Gdańsk
   
dodano: 2018.06.26
ważne do: 2018.07.26
wyświetleń: 212

Szczegóły oferty:

Jesteśmy firmą z Gdańska, działającą na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się wykonywaniem remontów, instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Ponadto, dostosowując się do potrzeb dzisiejszych klientów oferujemy  im szeroko rozumiane doradztwo w zakresie układu pomieszczeń czy wyboru najlepszych materiałów.

Wiedząc, że remont to dla wielu osób przedsięwzięcie stresujące, tworzymy dokładny plan prac, usprawniający i przyspieszający cały proces. Pomagamy na każdym etapie – od projektu, przez zakup materiałów po realizację i końcowe porządki. Efekty naszych prac  to wynik wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy połączonej z pasją pracowników.

Cechy, które nas wyróżniają to także rzetelność, terminowość, kreatywność i zaangażowanie oraz – co ważne – indywidualne podejście do klientów. Każde, nawet najtrudniejsze zlecenie to dla nas wyzwanie, któremu zawsze sprostamy.

Dzięki praktycznym umiejętnościom i wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Co ważne – zawsze zachowujemy zdrowe proporcje między wysoką jakością usług a ich ceną, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów.

Jeśli chcecie powierzyć remont i wykończenie swojego domu/mieszkania/biura profesjonalistom, zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć Wam bezpieczną, wygodną i wyjątkową pod względem estetycznym przestrzeń.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl

Numer kontaktowy: 500 085 380

http://kompleksowe-remonty.pl/

Nazwa firmy: Delbud 2 Sp. z o.o. Sp. K.

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk

NIP: 6040170993

REGON: 364497139

 
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www