Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ostroga do wózka widłowego

4152
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: opolskie
Firma: P.H.U.P. POŻ-MONT ANDRZEJ KOSZELA
Powiat: kluczborski
Miasto: Bąków
Kod pocztowy: 46-233
Ulica: Braci Bassy
Telefon: 788472348
   
dodano: 2018.07.06
ważne do: 2019.02.18
wyświetleń: 15

Szczegóły oferty:

Ostroga do wózka ma zastosowanie w transporcie kręgów oraz elementów zrolowanych takich jak szpule z drutem ; szpule papierowe ; dywany.
Osprzęt przeznaczony do transportu materiałów zrolowanych:
- dywany
- wykładziny
- bele
- papier
- folia
lub materiałów w kręgach:
- druty
- blachy
Łatwa instalacja, udźwig dostosowany do potrzeb klienta.
Ostrogi możemy wyprodukować w różnych opcjach: płaskie, z obniżonym lub podwyższonym trzpieniem transportowym, zakładane na widły jak również na karetkę.
Do każdej ostrogi dołączamy Deklarację Zgodności CE, gwarancję oraz instrukcję.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www