Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Organizacja Eventów - Gambo Event

4153
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Czy Polska jest w Unii Europejskiej
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: kujawsko-pomorskie
Firma: Gambo Event SC
Powiat: radziejowski
Miasto: Osięciny
Ulica: Skarbka 4
Telefon: 665 439 303
Strona www: http://gambo-event.pl/
   
dodano: 2018.07.07
ważne do: 2018.09.05
wyświetleń: 120

Szczegóły oferty:

Kompleksowa organizacja eventów – firma Gambo Event jest do Państwa dyspozycji. Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia:
imprezy
koncerty
eventy firmowe
pokazy mody
Zawsze działamy kreatywnie i z pełnym zaangażowaniem. Stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania. Organizacja eventów to nasza pasja, której poświęcamy maksimum czasu i uwagi. Klienci doceniają nas za kompleksowość usług. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www gambo-event.pl.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www