Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Słody specjalne Malteurop

4242
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Czy Polska jest w Unii Europejskiej
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: pomorskie
Firma: Malteurop
Powiat: m. Gdańsk
   
dodano: 2018.07.25
ważne do: 2018.08.24
wyświetleń: 157

Szczegóły oferty:

Tak jak w każdej branży, tak i w przemyśle browarniczym, aby zdobyć i utrzymać klientów trzeba postawić na jakość sprzedawanego produktu i poszczególnych elementów z jakich się składa. W przypadku piwa kluczowym składnikiem, który przesądza o jego jakości  jest słód.

Bez względu na to czy jest się początkującym piwowarem, czy istniejącą od dawna, znaną marką, składnik ten zawsze musi reprezentować najwyższy poziom i być pozyskiwany od  sprawdzonych producentów.

Jedną z najbardziej znanych i polecanych firm w tej branży jest grupa Malteurop- największy producent słodu na świecie, obecny w 14 krajach europejskich, a także Ameryce Północnej, Oceanii i Azji.

Malteurop to  ponad 30 lat doświadczenia. Wielkim atutem firmy jest przynależność do spółdzielni producentów zbóż, która zbiera ponad 1 500 000 ton jęczmienia browarnego w najlepszym zagłębiu produkcji rolniczej w Europie.

Co to daje w praktyce?

•    Rozpoznawalność na rynku zbożowym,
•    Dostęp do informacji i narzędzi badawczych, które umożliwiają zarządzanie ryzykiem związanym z rynkiem surowców rolnych,
•    Możliwość zapewnienia klientom ciągłości dostaw, właściwego nadzoru jakości i identyfikowalności produktów.

Malteurop mimo osiągniętego już sukcesu, ciągle stawia na rozwój i dostosowuje się do potrzeb nowoczesnych klientów. Z tego powodu powstał sklep internetowy, w którym kupić można najlepszej jakości słody.

W ofercie znajdują się:
•    Słody ciemne -  Mep©Cara Munich Light, Mep©Caramel, Mep©Dark
•    Słody jasne - Mep©Ale, Mep©Lager, Mep©Pilsner
•    Słody pszeniczne - Mep©Wheat
•    Słody specjalne - m.in.: BlackSwaen©Black, GoldSwaen©Brown, Swaen©Melany, GoldSwaen©Amber, Swaen©Amber  i wiele innych.

Kolejny plus to jasne zasady zapłaty - koszt dostawy wliczony jest już w cenę zakupu, a czas dostarczenia towaru to jeden dzień. Wysyłki odbywają się we wtorki i czwartki, łatwo można więc przewidzieć kiedy otrzymamy zamówione produkty.

Każdy element układanki, ma tworzyć sprawnie funkcjonującą całość, dlatego transportem zajmują się dwie niezawodne firmy kurierskie TNT oraz JAS-FBG.

Dzięki temu klienci mają gwarancję terminowości i bezpiecznej podróży zamówionego słodu.
Każdy kto jest zainteresowany współpracą z Malteurop, rozwojem swojego biznesu i polepszeniem jakości  sprzedawanego piwa, powinien zapoznać się z ofertą firmy.


Dane kontaktowe:

Strona internetowa:  http://malteurop.shop.pl/
E-mail: zamowienia@malteurop.shop.pl
Tel.: +48 58 300 90 43

 
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www