Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zabudowy do samochodów ciężarowych PLANDEX producent

4283
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Plandex
Powiat: cały kraj
Miasto: STĘSZEW
   
dodano: 2018.08.01
ważne do: 2018.08.31
wyświetleń: 154

Szczegóły oferty:

Od blisko 30 lat misją firmy PLANDEX jest dostarczanie kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie zabudów samochodów ciężarowych, produkcji przyczep oraz naczep. Doświadczenia w produkcji zabudów, wykwalifikowana kadra, stosowanie najnowszych technologii produkcyjnych, sprawdzone i trwałe materiały to elementy, które wyróżniają firmę jako lidera na rynku. Plandex to ponad 20 000 m2 powierzchni produkcyjnej, 33 000 m2 placu manewrowego, 3 odziały i ponad 20 000 zrealizowanych zleceń.

Oferta Plandex kierowana jest m.in. do przedsiębiorstw, reprezentujących takie segmenty jak:
- dealerzy samochodów ciężarowych,
- oddziały dystrybucyjne podmiotów działających w branży FMCG - artykuły spożywcze, chemiczne, przemysłowe codziennego użytku,
- firmy poszukujące dedykowanych rozwiązań - dostosowanych do indywidualnych potrzeb transportowych i rolniczych.

Klienci mogą liczyć na szeroki wachlarz usług, a wśród nich:

Produkcja nadwozi samochodów ciężarowych:
- skrzyniowych z konstrukcją stalową,
- skrzyniowych z konstrukcją aluminiową,
- izotermicznych,
- chłodniczych;
- typu furgon: Plywood, ze ścianami z paneli aluminiowych, typu plaster miodu, ze ścianami z rdzeniem polistyrenowym, furgonowych typu szczęki,
- typu wywrotka,
- specjalistycznych do przewożenia pojazdów i typu piwoplan.

Produkcja przyczep ciężarowych:
- jednoosiowych,
- dwuosiowych,
- centralno-osiowych z wariantami nadwoziowymi typu: skrzynia, kurtyna, furgon,
- izoterma, chłodnia, wywrotka, laweta, podwozie pod zabudowę BDF,

Produkcja naczep:
- konstrukcja stalowa wykonana jest ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości, piaskowana, cynkowana a następnie lakierowana,

Produkcja przyczep rolniczych:
- o standardowych parametrach i wyposażeniu,

Produkcja plandek

Tworzenie reklamy na zabudowie:
- w zależności od rodzaju grafiki dobierany jest odpowiedni sposób wykonania reklamy,

Serwis:
- firma specjalizuje się w naprawach powypadkowych pojazdów ciężarowych,

Inne usługi:
- cięcie arkuszy blach,
- wypalanie plazmowe arkuszy blach,
- kształtowanie na zaginarkach.

Produkowane przez PLANDEX zabudowy samochodów ciężarowych oraz dostawczych, wytwarzane są z użyciem zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Projektowanie odbywa się przy użyciu technologii 3D, co powala dopracować każdy szczegół. Specjalistyczne oprogramowanie umożliwia przeprowadzenie symulacji kinematycznych, obciążeniowych oraz termoizolacyjnych.

Elementy konstrukcyjne wytwarzane są m.in. przy pomocy wypalarki plazmowej i laserowej. Do spawania w dużym stopniu wykorzystuje się roboty spawalnicze, natomiast w konstrukcjach nietypowych, małoseryjnych - prace wykonywane są na stanowiskach spawania ręcznego.
Wytwarzanie ścian izolowanych odbywa się w osobnej hali, a technika klejenia komponentów jest w pełni zautomatyzowana. Stoły próżniowe i zrobotyzowany system nakładania kleju jest gwarancją jakości zabudów izotermicznych i chłodniczych.

Nad całym procesem realizacji czuwa wyszkolona kadra inżynierów i konstruktorów, którzy dbają o każdy szczegół, dzięki temu produkty spełniają restrykcyjne przepisy związane z dopuszczeniem pojazdu zabudowanego do ruchu. Firma Plandex posiada certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.

Dotychczasowi klienci Plandex to znane światowe marki  - m.in.:

- Mercedes Benz,
- MAN,
- Iveco,
- Renault,
- Renault Trucks,
- DAF,
- Volvo Trucks,
- Fiat,
- Citroen,
- Ford,
- Volkswagen,
- Peugeot,
- Scania
- Hyundai.

Firma nieustannie dąży, aby produkty sygnowane marką Plandex były synonimem jakości w branży transportowej, o czym świadczy ponad 30 certyfikatów branżowych, nagród i dyplomów uznania.

P.P.U.H. PLANDEX – Spółka Jawna
Siedziba Główna
http://plandex.pl/

ul. Bukowska 3
62-060 STĘSZEW
tel./fax. 61 813 54 94
e-mail: plandex@plandex.pl

Koordynaty GPS:
52.282363, 16.692375
https://goo.gl/maps/19ToxnXW5y52

NIP:          7772590413
REGON:   004861443

Produkcja plandek i grafiki reklamowej

ul. Kwiatowa 12
62-060 STĘSZEW
tel. 61 813 48 98
e-mail: reklama@plandex.pl

Koordynaty GPS:
52.2829513, 16.6917305
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www