Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Agencja eventowa Łódź - pure-pleasure.pl

4300
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: łódzkie
Firma: PURE PLEASURE ŁUKASZ DRATWA
Powiat: łódzki wschodni
Miasto: Łódź
Ulica: Piotrkowska 60/II p.
Telefon: 501 005 950
Strona www: http://pure-pleasure.pl
   
dodano: 2018.08.02
ważne do: 2018.10.01
wyświetleń: 173

Szczegóły oferty:

Zajmujemy się w firmie Pure Pleasure realizowaniem różnych eventów. Nasza agencja eventowa Łódź oferuje przygotowanie między innymi:
– imprez okolicznościowych
– imprez firmowych.
Gwarantujemy zrealizowanie planowania, przygotowania oraz skutecznego zrealizowania organizacji każdej imprezy. Oferujemy skuteczne i sprawne realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktowania się pod numerem 48501005950.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www