Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sznurowadła Hickies sznurówki elastyczne bez wiązania

4618
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

33 dodać 25
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Biuro
Powiat: cały kraj
   
dodano: 2018.10.15
ważne do: 2018.11.14
wyświetleń: 58

Szczegóły oferty:

Spacer z  rodziną, poranny marsz do pracy, wieczorny jogging - wszystkie te czynności wymagają od nas używania wygodnego obuwia. Czasem jednak nawet najlepiej dopasowane buty to za mało. Ważne są również sznurówki! Co z tego, że but dobrze leży na stopie skoro co kilka kroków sznurowadła rozwiązują się wymuszając postój.

Jeśli więc znaleźliśmy idealne buty o nieidealnych sznurówkach, warto je po prostu wymienić na inne. Jedną z marek produkujących specjalne „sznurowadła” jest amerykańska firma Hickies, która opatentowała swoje rozwiązanie i w ciągu 4 lat sprzedała ponad 5 milionów sztuk tych innowacyjnych produktów!

Hickies zastępuje tradycyjne sznurówki - po ich założeniu, nie ma potrzeby ponownego wiązania i poprawiania, co jest doceniane szczególnie przez osoby preferujące aktywny tryb życia. Nie bez powodu uważa się, że Hickies to sznurówki sportowe - stosowane  często przez biegaczy czy osoby uprawiające fitness.

To również idealnie rozwiązanie dla dzieci, których ruchliwość wcale nie stanowi wówczas problemu, a sznurowadła pozostają nietknięte. Wybierając sznurówki Hickies zyskujemy wiele korzyści.

Najważniejsze z nich to:

- bezpieczeństwo, wygoda i brak konieczności wielokrotnego wiązania,
- uniwersalność- sznurówki pasują do wielu modeli i rozmiarów obuwia, można je „wiązać” na różne sposoby,
-  trwałość i dostosowywanie się do ruchu stopy, a także jej puchnięcia i kurczenia się,
- łatwość zakładania i zdejmowania.

Oferta Hieckies to modele sznurówek dla dorosłych:

- Hickies 2.0 -  sznurówki gwarantujące komfort i łatwość użytkowania,
- Hickies Metallics - sznurowadła ze złotymi i srebrnymi końcówkami,
- Hickies z kryształkami od Swarovskiego - wersja luksusowa dla najbardziej wymagających.

a także dla dzieci:

- Hickies Kids -  system sznurowania jest bardziej elastyczny i krótszy, aby lepiej dopasować się do  obuwia dziecięcego. Zabawny i zaokrąglony kształt powoduje, że zakładanie jest dużo łatwiejsze i dopasowane do małych dłoni. Atutem są również przeróżne warianty kolorystyczne.

Jeśli szukacie nowoczesnego, wygodnego rozwiązania i alternatywy dla tradycyjnych sznurówek, produkty Hickies z pewnością spełnią wasze oczekiwania.

Szczegółową ofertę znajdziecie tutaj:

https://lifewithoutlaces.pl
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www