Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kosmetyki Orientu, naturalne kosmetyki

4919
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: KosmetykiOrientu.pl
Powiat: cały kraj
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-908
Ulica: os. Młodości 5/1
Telefon: 502188183
Strona www: https://kosmetykiorientu.pl/20-maski-do-wlosow
   
dodano: 2018.12.30
ważne do: 2019.02.28
wyświetleń: 113

Szczegóły oferty:

Maska to jeden z produktów, jakich nie może zabraknąć w łazience żadnej osoby, której zależy na zachowaniu zdrowych i pięknych włosów. Zamiast sięgać po popularne kosmetyki, zawierające głównie sztuczne składniki, warto wypróbować maskę o naturalnym składzie, którą można zakupić w sklepie Kosmetyki Orientu.

Indyjskie i syberyjskie roślinny są źródłem cennych dla włosów substancji. To właśnie na bazie tych roślin powstają kosmetyki wielu uznanych marek, na przykład Receptury Babuszki Agafii, Planeta Organica albo Dabur. W ofercie sklepu Kosmetyki Orientu nie zabrakło produktów dostosowanych do potrzeb różnych typów włosów, dlatego każdy może wyszukać wśród nich maskę odpowiadającą jego oczekiwaniom.

Wśród naturalnych kosmetyków można wyszukać gotowe maski, jak również produkty w proszku, dzięki którym możliwe jest samodzielne skomponowanie maski w pełni dostosowanej do potrzeb swoich włosów.
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www