Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kurs tworzenia stron www I, II i III stopnia

4948
Cena: 549,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podaj 1, 4, 6 i ostatnią literę z wyrazu WRAŻLIWOŚĆ
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: lubelskie
Firma: fabrykaabsolwentów
Powiat: m. Lublin
Miasto: Lublin
   
dodano: 2019.01.07
ważne do: 2019.03.26
wyświetleń: 1

Szczegóły oferty:

(90 godzin; 1499 PLN) lub 30 godzin; 549
PLN/stopień

FABRYKA ABSOLWENTÓW
609900423
Staszica 5, Lublin
fabrykaabsolwentow

Kurs kierowany jest do osób zainteresowanych stworzeniem własnej strony WWW lub pragnących zdobyć podstawową wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu front – end developera. Zapraszamy również osoby, które w ramach obowiązków zawodowych otrzymały zadanie opieki, modyfikacji lub stworzenia firmowej strony www. Nasz kurs jest również dla Państwa.
KURS TWORZENIA STRON WWW – STOPIEŃ I:
Celem I etapu kursu jest zdobycie (lub utrwalenie) podstawowych umiejętności webmasterskich – niezbędnych przy pisaniu stron WWW. Skupiamy się na nauce tworzenia elementów strony w języku HTML 5 i nadawaniu im odpowiedniego wyglądu za pomocą stylów CSS. Zapoznajemy również naszych kursantów z podstawową obsługą programu graficznego Photoshop.
KURS TWORZENIA STRON WWW – STOPIEŃ II:
Kurs II stopnia bazuje na umiejętnościach opanowanych na kursie I stopnia.
Skupiamy się w nim przede wszystkim na wyglądzie stron WWW, uczymy jak projektować strony atrakcyjne wizualnie, pełne elementów interaktywnych, takich jak: rozwijane menu, slidery, karuzele, odtwarzacze audio i video.
Ponadto, aby tak przygotowana strona była łatwa do znalezienia w Internecie, pokażemy uczestnikom szkolenia zasady pozycjonowania SEO (sposób pisania kodu strony, który pozwala jej uzyskać wyższą pozycję na liście wyszukiwania Google).
KURS TWORZENIA STRON WWW – STOPIEŃ III:
Zaprojektowana graficznie, zakodowana strona internetowa powinna przekazywać również jakąś treść. W ostatnim stopniu naszego szkolenia pokażemy kursantom
w jaki sposób edytować i zarządzać treścią na stronie WWW. Korzystając z gotowych, darmowych CMS’ów, takich jak np. WordPress czy Joomla można szybko i intuicyjnie administrować stroną. Przyjrzymy się bliżej zagadnieniom instalacji, użytkowania
i personalizacji systemu zarządzania treścią za pomocą ogólnie dostępnych szablonów stron (tzw. skórek) i szerokiej gamy wtyczek uatrakcyjniających naszą stronę internetową.
Cena kursu obejmuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat i zaświadczenie MEN. Zachęcamy do zapoznania się z programem:
 
 
KURS TWORZENIA STRON WWW – STOPIEŃ I
 1. Struktura klasycznej prezentacji WWW
 
 1. Budowa dokumentu HTML
 
 1. Podstawce znaczniki HTML
 
 1. Znaczniki blokowe i wpisane
 2. Rewolucja semantyczna języka HTML 5
 
 1. Podstawy CSS
 2. Budowa układu strony za pomocą znaczników blokowych i stylów CSS
 
 1. Style dla najbardziej typowych elementów strony (list, hiperłączy, tabel itp)
 
 1. Podstawy obsługi programu Adobe Photoshop (zaznaczanie fragmentu obrazu, praca na warstwach, rysowanie gradientów, praca z tekstem, tworzenie typowych elementów stron internetowych, np. banner, tło elementu, przycisk, przygotowanie obrazów na potrzeby stron WWW)
 
 1. Informacje o domenach i hostingu stron www
 
 1. Publikowanie stron www w Internecie
 
KURS TWORZENIA STRON WWW – STOPIEŃ II
 1. Projekt layoutu strony internetowej (projekt graficzny całej strony)
 
 1. Tworzenie skomplikowanego układu strony za pomocą znaczników blokowych HTML i stylów CSS z wykorzystaniem wcześniej zaprojektowanego layoutu
 
 1. Zasady SEO
 
 1. Przygotowanie plików audio i video i osadzanie ich na stronach WWW
 
 1. Nowości CSS 3 (zaokrąglone rogi, cienie, transformacje, wypełnienia gradientowe)
 
 1. Wstęp do JavaScript – możliwości, zastosowania i składnia języka
 
 1. Systemy rozwijalnych menu
 
 1. Slidery i karuzele
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www