Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Maciej Krysiak trener osobisty

4978
Cena: 80,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Stolica Polski
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: łódzkie
Firma: TRener Personalny Maciej Krysiak
Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
Telefon: 692 860 076
Strona www: https://www.maciejkrysiak.pl
   
dodano: 2019.01.11
ważne do: 2019.03.12
wyświetleń: 81

Szczegóły oferty:

Jako trener personalny pracuję od wielu lat. W tym czasie pomogłem wielu osobom w redukcji masy ciała, poprawieniu kondycji oraz . Każda trenująca ze mną osoba pracuje w oparciu o indywidualny plan dostosowany do oczekiwań i możliwości fizyczny. Korzyści jakie otrzymują moi podopieczni na zawsze zmieniają ich nawyki i sposób odżywiania. Każde ćwiczenie jest wnikliwie omówione pod kątem prawidłowej techniki wykonywania – unikasz nadwyrężeń, naciągnięć mięśni co w konsekwencji prowadzi do pożądanego rozwoju określonym partii ciała. Istotnym aspektem każdego ćwiczenia jest oddech. Nawet najbardziej wytrzymali zawodnicy nie są w stanie wykonać serii ćwiczeń bez prawidłowego oddechu.  


Zajęcia prowadzone są w klubie fitness i siłowni do dyspozycji mam bezpieczny, nowoczesny sprzęt, motywującą muzykę. Klub posiada własny parking gdzie bez problemu znajdziesz miejsce. I co najważniejsze nie ponosisz dodatkowych kosztów na  karnet, którego cena zawarta jest w mojej ofercie. Zapraszam na trening! Twój trener personalny – Maciej Krysiak.
 
Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www