Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Wykończenia wnetrz pod klucz Gdańsk Remmac

5206
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile jest 24 podzielić na 8
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: cały kraj
Firma: Remmac
Powiat: cały kraj
   
dodano: 2019.02.19
ważne do: 2019.03.21
wyświetleń: 12

Szczegóły oferty:

Firma Remmac Maciej Jaroszewski wykonuje kompleksowe wykończenia wnętrz i usługi remontowe w mieszkaniach, domach oraz lokalach użytkowych na terenie Trójmiasta i okolic. Na rynku remontowo-budowlanym funkcjonujemy już od wielu lat. 

Swoim Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość i w pełni profesjonalne wykonanie powierzonego nam zadania. Od początku naszej działalności postanowiliśmy przestrzegać dewizy „Jakość przede wszystkim”i tego trzymamy się po dziś dzień. 

Precyzja wykonania, wysokie walory estetyczne oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu.

Pracujemy od poniedziałku do soboty każdego tygodnia z wyłączeniem świąt. W szczególnych przypadkach przeprowadzamy prace w weekendy i święta (w ramach możliwości).

Fachowcy posiadający wiedzę teoretyczną i praktyczną. Są to osoby zaangażowane w swoją pracę, które posiadają umiejętności i kwalifikacje niezbędne do wykonywania zleceń budowlanych. Cykliczne uczestniczący w szkoleniach branżowych, znający najnowsze techniki i materiały.

Miła atmosfera w pracy, wzajemna pomoc – współpraca w celu solidnego i sprawnego zrealizowania umowy.

Przyjmujemy rezerwację na 2-6 miesięcy w przód. Z reguły prace wykonywane są na bieżąco, więc warto zapytać o najszybszy możliwy termin wykonania usług. Podczas kontaktu prosimy podać datę do którego dnia zlecenie powinno zostać zrealizowane. SkOntaktuj się i zapytaj.

Do wykonania prac używamy wysokiej jakości materiałów – testowanych podczas szkoleń oraz sprawdzonych przez lata prowadzenia działalności. Nasi profesjonalni producenci materiałów – chemii budowlanej, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

Oferta skierowana jest do osób indywidualnych i instytucjonalnych.

Zapraszamy projektantów, architektów oraz firmy branżowe, które widzą korzyści w wzajemnej partnerskiej współpracy. Napisz do nas.

DLACZEGO MY?
Jako profesjonalna firma godna zaufania, obiecujemy spełnić następujące zobowiązania:

- Przejrzystość i stabilność warunków umowy
- Efektywne zarządzanie czasem i terminami
- Stały nadzór kierownika projektu
- Odbiory wewnętrzne
- Gwarancja na wykonywane usługi
- Ubezpieczenia od wszelkich niepożądanych zdarzeń
- Pewna współpraca i bezproblemowy przepływ informacji w trakcie projektu

Kontakt:

Interesują Cię usługi świadczone przez Najlepszą Ekipę w mieście? Odezwij się do nas, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

Maciej Jaroszewski
ul. Startowa 29 D1
80-461 Gdańsk
tel: 792-264-044
maciej@rem-mac.pl
https://rem-mac.pl/


Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www