Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

FARBY ŁÓDŹ

19
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Ile jest 55 podzielić na 5
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: łódzkie
Firma: MORENA
Powiat: m. Łódź
Miasto: Łódź
Kod pocztowy: 90-562
Ulica: Łąkowa 7a
Telefon: 881444127
Strona www: farby-morena.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2014.03.12
ważne do: 2018.09.11
wyświetleń: 1419

Szczegóły oferty:

Studio farb "MORENA" zaprasza do współpracy projektantów, architektów ,wykonawców prac budowlanych oraz klientów indywidualnych na bardzo korzystnych warunkach.

Oferujemy najwyższej jakości farby wewnętrzne, zewnętrzne oraz produkty do drewna marki SIKKKENS z koncernu AKZONOBEL. W naszej ofercie można znaleźć również sztukaterię o wysokim standardzie wykonania "MARDOM".

Naszą misją jest pomoc naszym klientom po przez zaspokajanie ich wymagań.

 

Oferujemy naszym Partnerom Biznesowym usługi na najwyższym poziomie. Wspólnie z Klientami budujemy indywidualny, satysfakcjonujący obie strony, długotrwały model współpracy. Powierzoną nam pracę wykonujemy fachowo i solidnie. Nasi Partnerzy Biznesowi mogą zawsze liczyć nasze doradztwo wyspecjalizowanych w dziedzinie malowania oraz farb ekspertów.

Reklama
Zareklamuj się

Ogłoszenia regionalne z twojego miasta:


Ogłoszenia, regionalne, darmowe, bezpłatne lub lokalne typu ogłoszenia Kielce, to niektóre ze słów po których można znaleźć nasz serwis. Portal ten stworzony został dla wszystkich użytkowników internetu tych młodych jak również i tych starszych, którzy chcą sprzedawać w ten sposób przedmioty. Nasza strona ogłoszeniowa cechuje się szybkim i prostym dodawaniem ogłoszeń. Można dodawać je całkowicie bezpłatnie, a dla tych bardziej wymagających mamy dużo opcji wypromowania swojego anonsu poprzez promocję na stronie głównej, podświetlenie kolorem, kolorowa ramka i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i promowania swoich ogłoszeń, ponieważ takie zabiegi przyciągają uwagę internatów. Reggio.pl to portal moderowany co oznacza, że nie znajdzie się tutaj żaden spam!. Za pomocą naszego serwisu można umieszczać ogłoszenia, sprzedawać towary, dodawać usługi czy znaleźć pracę, kategorie takie jak Dom i Ogród, Praca, Sprzedam, Nieruchomości, Usługi i Firmy, Zwierzęta mówią same za siebie. Nie zwlekaj zatem i już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie do naszego portalu i pozyskuj w ten sposóbnowych klientów. Na naszej stronie mogą Państwo również umieszczać swoje reklamy firmy czy strony www.pasaż sklepów internetowych zawieszki reklamowe tworzenie stron www